FAMILYPARK Neusiedlersee – zábava pre každého

 

Ak hľadáte tip na výlet s deťmi, určite navštívte najväčší zábavný park v Rakúsku Familypark Neusiedlersee. Právom nesie názov “rodinný”, pretože si tu príde na svoje každý, bez ohľadu na vek. V príjemnom prostredí uniknete od každodenného stereotypu a vstúpite spolu s deťmi do rozprávkového sveta zábavy.

Väčšina atrakcií parku je voľne prístupných za cenu jednorazového vstupného, na niektoré budete potrebovať žetón, ktorý si zakúpite pri pokladni. Zábavu so svojou rodinou si môžete tak užívať v rámci otváracích hodín neobmedzene a naplno. Z vlastnej skúsenosti odporúčame navštíviť park mimo víkendov a sviatkov, vyhnete sa tak nekonečným radám na jednotlivé atrakcie a užijete si viac zábavy.

Familypark je otvorený v rámci sezóny od začiatku apríla do konca októbra. Nachádza sa asi hodinu jazdy autom z Bratislavy, v prekrásnom prostredí v blízkosti Neziderského jazera. Na rozsiahlej ploche nájdete viac ako 80 naozaj originálnych atrakcií rozdelených do štyroch tematických celkov:
 

 

Zážitkový hrad: Preleťte sa balónom v kolotoči Ballon karussell, alebo preplávajte jazierko na krídlach divých kačíc v Entenparade. Neodmysliteľnou súčasťou je aj dračia dráha, detský vláčik, či preliezačkový hrad.

 

 

Dobrodružný ostrov: Horská dráha Götterblitz vás vynesie do výšky, krokodília Krokobahn vás zas príjemne osvieži. Nová atrakcia Leonardos flugmaschine čaká na všetkých odvážlivcov, ktorí sa neboja lietať. O zábavu detí sa postará vodný svet  Neptun Wasserwelt, dračí hrad Drachenhöhle a obrie preliezačky, vhodné pre celú rodinu.

 

Gazdovský dvor:  Prevezte sa v lietajúcom jablku Apfelflug a zažite zábavu v krútiacich sa sudoch Fassltanz. Pravú vidiecku atmosféru zažijete na malej zvieracej farme alebo pri jazde na Traktorbahn, či Schweinchenbahn.

 

Rozprávkový les:  Vstúpte s deťmi do rozprávky v strašidelnom hrade Geisterschloss alebo si vypočujte známe príbehy pri prechádzke magickým lesom plným rozprávkových postavičiek.

 

REZERVUJTE SI UBYTOVANIE V RAKÚSKU

 

 

FAMILYPARK Neusiedlersee – zábava pre každého
4.1 (82.86%) 7 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *